Jaunumi

Par Valērijam Maliginam piederošo “Olainfarm” akciju mantošanu

on January 16, 2018

2018. gada 16. janvārī plkst. 16.00 zvērinātās notāres Valdas Vaivaras prakses vietā Rīgā, Kalpaka bulvārī 9, tika nolasīts pāragri mūžībā aizgājušā ilggadējā AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētāja un līdzīpašnieka Valērija Maligina testaments.

Saskaņā ar to Valērijam Maliginam piederošās AS “Olainfarm” akcijas un SIA “Olmafarm” kapitāla daļas ir novēlētas vienādās daļās visiem Maligina kunga bērniem ar nosacījumu, ka bērniem nav tiesību tās atsavināt vai dāvināt piecu gadu laikā no mantojuma saņemšanas. Valērijam Maliginam pieder 3 791 810 AS “Olainfarm” akcijas un 100% kapitāla daļas SIA “Olmafarm”, kuras īpašumā ir vēl 5 994 054 AS “Olainfarm” akcijas.

Visi mantinieki, kreditori un citas personas, kurām ir tiesības uz mantojumu, var tās pieteikt līdz 13. aprīlim.

 

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 50 valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

 

Papildu informācija:
Salvis Lapiņš
AS „Olainfarm“ valdes loceklis
mob. tālr. +37126448873
e-pasts: slapinsh@olainfarm.lv

Pastāsti draugiem:
SigitaPar Valērijam Maliginam piederošo “Olainfarm” akciju mantošanu