Jaunumi

„Olainfarm” padome atzinīgi novērtē uzņēmuma darbību 2018. gadā

on March 21, 2018

Šodien, 2018. gada 21. martā, AS “Olainfarm” notika padomes un valdes kopsēde, kurā tika izvērtēts mātesuzņēmuma un meitasuzņēmuma finansiālais sniegums 2018. gada pirmajos divos mēnešos.

“Padome atzinīgi novērtē pozitīvo attīstības tendenci, kas apliecina “Olainfarm” sekmīgu darbību. Šī gada pirmo mēnešu rezultāti rada pārliecību par turpmāku koncerna attīstību 2018. gadā. Novērtējot sasniegto, īpaši gribam izcelt pieaugumu vietējā tirgū,” pauž Ivars Godmanis, AS “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs.

AS “Olainfarm” padome un valde turpina strādāt pie 2018. gada budžeta un darbības plāna, kuru plānots izskatīt un apstiprināt kārtējā akcionāru sapulcē jūnija sākumā. Akcionāru sapulcē tiks izvērtēts arī AS “Olainfarm” valdes ierosinājums uzņēmuma akcionāriem 2018. gadā dividendēs izmaksāt 3 miljonus eiro jeb aptuveni 0,21 eiro par akciju pie nosacījuma, ka uzņēmuma auditētajos 2017. gada pārskatos netiks veiktas būtiskas izmaiņas, salīdzinot ar neauditētajiem pārskatiem.

2018. gada divos mēnešos provizoriskais konsolidētais AS “Olainfarm” realizācijas apjoms ir sasniedzis 19,88 miljonus eiro. Tas ir par 16% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2017. gadā. Visstraujākais realizācijas pieaugums ir vērojams Uzbekistānā, kur tās apjoms ir palielinājies par 757%, Japānā – par 332%, un Kazahstānā – par 124%. AS “Olainfarm” koncerna lielākie noieta tirgi 2018. gada divos mēnešos ir Latvija, Krievija, Baltkrievija un Ukraina, produkti tika realizēti 32 valstīs.

 

 

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

 

Papildu informācija:
Salvis Lapiņš
AS „Olainfarm“ valdes loceklis
mob. tālr. +37126448873
e-pasts: slapinsh@olainfarm.lv

Pastāsti draugiem:
Sigita„Olainfarm” padome atzinīgi novērtē uzņēmuma darbību 2018. gadā