Jaunumi

Ir noslēgusies Olainfarm 2017. gada 2. ceturkšņa virtuālā konference

on September 13, 2017

11. septembrī AS „Olainfarm” aizvadīja virtuālo konferenci investoriem. Konferences laikā AS „Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš analizēja 2017. gada 2. ceturkšņa finanšu rādītājus, kā arī informēja par citām aktualitātēm uzņēmumā.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: ej.uz/OLF_Q22017_rec, savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama iepriekš publicētajā AS “Olainfarm” paziņojumā: ej.uz/OLF_Q22017_LV.

Olainfarm pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

Papildu informācija:
Salvis Lapiņš
AS „Olainfarm“ valdes loceklis
mob. tālr. +37126448873
E-pasts: Salvis.Lapins@Olainfarm.lv

Eva DombrovskaIr noslēgusies Olainfarm 2017. gada 2. ceturkšņa virtuālā konference