maijs

AS „Olainfarm” 2006.gada 1.ceturkšņa neauditētie rezultāti31/05/2006

AS „Olainfarm” ir apkopojusi 2006.gada pirmā ceturkšņa darbības rezultātus un sastādījusi neauditētos finanšu pārskatus par kompānijas un koncerna darbību attiecīgajā periodā. Neauditētais konsolidētais pārskats ir publicēts Rīgas Fondu biržas (www.rfb.lv) un AS „Olainfarm” mājas lapās Internetā (www.olainfam.lv).

(vairāk…)

2006.gadā AS „Olainfarm” plāno attīstīt jaunu pakalpojumu sniegšanas virzienu30/05/2006

2006.gadā AS „Olainfarm” plāno attīstīt jaunu pakalpojumu sniegšanas

(vairāk…)

AS „Olainfarm” iegūst 1.vietu konkursā „Labākais iepakojums Latvijā 2005”30/05/2006

Šā gada 9.novembrī noslēdzās konkurss „Labākais iepakojums Latvijā 2005”. Konkursu jau devīto gadu rīko Latvijas Iepakojuma asociācija. Šogad balvu pasniegšana sakrita ar Latvijas Iepakojuma asociācijas 10 gadu jubileju. Uzvarētājiem balvas tika pasniegtas konkursa noslēguma pasākumā Reitera namā.

(vairāk…)

AS „Olainfarm” Madridē – starptautiskas izstādes dalībnieks30/05/2006

Jau piecpadsmito gadu pēc kārtas no 1.- 3. Novembrim norisinājās starptautiskā ķīmiski farmaceitiskā izstāde CPhI Worldwide, šoreiz Madridē.

(vairāk…)

AS „Olainfarm” atbalsta ķīmijas skolotājus30/05/2006

Šā gada 30.novembrī AS „Olainfarm” pasniedza trīs prēmijas ķīmijas skolotājiem.

(vairāk…)

AS „Olainfarm” pasniedza Solomona Hillera stipendijas30/05/2006

Šā gada 25.oktobrī Latvijas Izglītības fonda mērķprogrammas „Izglītībai, zinātnei un kultūrai” ietvaros AS „Olainfarm” pirmo reizi pasniedza Solomona Hillera stipendijas. Stipendijas saņema studenti, kas studē farmācijas ķīmijas un bioloģiski aktīvo vielu sintēzes nozarē. Turpmāk AS “Olainfarm” plāno pasniegt Solomona Hillera stipendijas katru gadu.

(vairāk…)

Veselības ministrs apmeklēs akciju sabiedrību „Olainfarm”30/05/2006

Šodien, 24. oktobrī, Latvijas Republikas Veselības ministrs Gundars Bērziņš apmeklē akciju sabiedrību „Olainfarm”. Galvenais vizītes mērķis ir tikšanās ar kompānijas vadību un uzņēmuma iespēju noskaidrošana līdzdalībai cīņā ar iespējamo gripas pandēmiju. Vizītes laikā veselības ministrs un preses pārstāvji apskatīs arī jauno AS „Olainfarm” ražošanas iecirkņi. Kā zināms, As „Olainfarm” ražo populāro pretvīrusu preparātu Remantadīns®, kā arī vairākus citus medikamentus, kas lietojami gripas un tās radīto komplikāciju ārstēšanai. Sakarā ar sabiedrībā izskanējušām bažām par iespējamo gripas pandēmiju, AS „Olainfarm” ir izstrādājusi arī savus priekšlikumus par medikamentu piegādēm attiecīgo valsts krājumu izveidošanai, kuri šodien tiks iesniegti veselības ministrijas speciālistu izvērtēšanai.

(vairāk…)

Polijā tiek piereģistrēts AS „Olainfarm” pretvīrusu medikaments Remantadīns30/05/2006

Šā gada 13.oktobrī  Polijas medikamentu reģistrācijas aģentūrā tika reģistrēts AS „Olainfarm” ražotais populārais pretvīrusu preparāts Remantadīns ®.

(vairāk…)

Oktobra mēnesī AS „Olainfarm” rīko konferences Kijevā un Maskavā30/05/2006

Šā gada 4. oktobrī, AS „Olainfarm” rīkoja plaša mēroga terapeitiskās konferences Ukrainas ārstiem un speciālistiem, savukārt no 3. līdz  7.oktobrim AS „Olainfarm” Krievijas pārstāvniecība rīkoja vēl nebijušu akciju Maskavā.

(vairāk…)

AS „Olainfarm” iegūst vides pārvaldības standarta ISO 14001 sertifikāta jauno 2004.gada versiju30/05/2006

Šā gada 22.septembrī AS „Olainfarm” jaunajā konferenču zālē, svinīgos apstākļos, starptautiskās auditorfirmas Bureau Veritas Quality International pārstāvis rūpnīcas vadībai pasniedza sertifikātu, kas apliecina, ka rūpnīcā vides pārvaldība atbilst jaunajam starptautiskajam standartam ISO 14001:2004. Piedalīties pasniegšanas ceremonijā bija uzaicināti Olaines un Olaines pagasta pašvaldību un sabiedrisko organizāciju pārstāvji.

(vairāk…)